Компанія ТОВ «ТД Агротайм» є офіційним дилером гольфкарів «Club Car», «Marshell», «LVTONG» в Україні.

ТОВ «ТД Агротайм» молода, енергійна та стабільна компанія, яка активно розвивається на ринку України в аграрній та автомобільній галузях.

О нас

У 2017 році наша компанія стала офіційним представником «Club Car» в Україні. Компанії, що створює високоякісні та першокласні автомобілі для різних сфер діяльності.

Декілька фактів про компанію-виробника. Розвиток, інновації та виробництво «Club Car» у галузі розпочалося близько 60 років тому. Сама компанія родом із Північної Америки. Спочатку підприємство орієнтувалося на створення автомобілів для гольфу, а потім почало виробляти комерційні вантажні автомобілі, а також особистий транспорт.

Club Car була придбана в 1995 році компанією Ingersoll Rand.

Дуже пишаємося тим, що саме ми стали частиною команди Club Car і маємо можливість постачати високоякісні автомобілі для українського споживача.

Marshell є одним з найвідоміших виробників електромобілів та автомобільних електронних компонентів у Китаї. Зараз Marshell має три заводи в Китаї: у Шанхаї, Чжаоцін та Аньхої, володіє 300 000 квадратних метрів майстерень, понад 100 досвідчених інженерів та понад 1600 кваліфікованих фахівців.

О нас

З 2002 року Marshell накопичила багатий виробничий досвід у цій галузі. З 8 виробничими лініями Marshell може доставляти 15 контейнерних електромобілів щодня, таких як гольфкари, екскурсійні автобуси, ретро-електромобілі, гольфкари для полювання, вантажні гольфкари, електромопеди, збиральні машини, електронавантажувачі, електричні трактори і т.д.

У виробництві використовуємо імпортні ключові компоненти від надійних провідних брендів, таких як двигун (America KDS), контролер (America Curtis), зарядний пристрій (Canada Delta-Q), а також акумулятори Trojan або US-Battery.

Кожен окремий автомобіль проходить 100% тестування. Процедури IQC, PQC та QA використовуються для перевірки матеріалів, перевірки продукції на складальних лініях та оцінки товарів перед відправкою. Міжнародне визнання сертифікатами ISO9001, EEC та CE додатково підтверджує наші методи та процеси.

Компанія LVTONG вже близько 20 років є світовим лідером у сфері мобільних електричних автомобілів. Гольфкари LVTONG успішно продаються в США, Італії, Індії, Кореї, Росії, Австралії під місцевими брендами та за багато років зарекомендували себе як надійні, інноваційні та одночасно стильні електромобілі.

О нас

Ми не стали вигадувати для електромобілів LVTONG свій власний бренд і пропонуємо до Вашої уваги весь асортимент найбільшого виробника гольфкарів в Азії.

Використовуючи багаторічний досвід, наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальну модель та комплектацію гольфкара, виходячи з Ваших потреб та завдань.

ТОВ «ТД Агротайм» завжди відповідально та професійно ставиться до своєї роботи.

Ми готові працювати та розвивати автомобільну галузь України.